MİSYONUMUZ

 

Misyonumuz, yeni bir sistem  ile şirket bünyesinde kullanılmak üzere şirkete ait sosyal mecraların kontrolünü sağlayacak, yeni çağa uyumlu, gündemle örtüşen, tüketici istek ve ihtiyaçlarına duyarlı, kolay erişim sağlanabilirliği, hızlı ve güvenli alışveriş yapabilecekleri dijital ortamı sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

Vizyonumuz, hem yurtiçi hem de yurtdışı platformlarda şirketimizin güvenilirliği ve hızlı erişimi ile tanınan yenilikçi, kendine özgü çözümleriyle teknolojiye ve sektöre yön veren, alanında lider ve öncü hem üreten hem satan E-Ticarette öncü ,dijital reklam ve pazarlama şirketi olmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

 

Sanal ortamda takipçi sayısı çokluğu ihtiyacı nedeniyle sayıca bu kadar aktif insanlara ulaşımın kolay olmadığı bilinen bir gerçektir. Şirket bazında pazarlamacı çoğunlukta olsa da özgün bir şirket olmak kolay olmayacaktır. İnsanlarda oluşan algıları mümkün olduğunca pozitife çekmek epey zaman alacaktır. Güvenilirliği kanıtlamak tüketici tatminini yaşatmak oldukça zordur. Türkiye içinde bu sektöre yönelen kişiler hep aynı düzeni devam ettirdikleri için yenilikçi bakış açısı ile yaklaşmak mevcut pazar dışında kendi pazarımızı yaratmak bizi diğer şirketlerden farklı kılacaktır. Ayrıca yapılan araştırmalarda sosyal medya hesaplarından yapılan alışveriş ile hayal kırıklığı yaşayıp sonrasında alışveriş yapmadıkları ve diğer alıcı kitlesini de caydırdıklarını görmekteyiz. Biz de bu ihtiyacı karşılamak için internet alışverişlerinin artışı yönünde sektöre katkıda bulunmak istiyoruz.

Tecrübelerimiz ile gerçekleştirilen BİGABE GROUP bünyesinde oluşturulan yeni sistem:

Tüketici almak istediği ürünü kendi sosyal medya hesaplarından karşısına çıkan reklam ile tanıdığı güvendiği şirketin piyasaya yeni ürün sürdüğünü gördüğünde zaten güvenli alışverişten emin olduğu için tek bir mesaj attığında(Dm, Messenger, Sms vb.) çağrı merkezi sistemi hemen o kişiyle iletişime geçip profosyonellikle alıcının ihtiyacını kolaylıkla görmesi sağlanacaktır. Bu telefon numarasını vermek istemeyen tüketicileri sevindirecek bir sistemdir. Günümüzde bir yere telefon numarası verdiğimizde bizi herhangi bir şirket bünyesinden arayanlar mevcut olmaktadır. Çünkü bu biriken telefon numaraları aktif kişilerin olduğu için şirketler gizli bilgiler dışına çıkıp telefon numaralarını satmak yolunda para kazanma yoluna gidiyorlar. Kişisel gizlilik verileri şirketimizde esastır. Kendisine ait şirket logolu kargo şirketini bünyesinde barındırmak yakın hedefli planları arasında olarak da şirketin kendine özgü marka stratejisini benimsediğini göstermektedir.

BİGABE Dijital Reklam Ve Pazarlama Sistemi sayesinde tüketicilere zamandan ve paradan tasarruf edebilecekleri güvenli alışveriş imkanı sunmaktayız.

Dahil olduğumuz sektör

Mevcut olduğumuz sektör, E-TİCARET sektörü fakat yenilikçi sistem ile sektör alanını biraz genişlettik. Dijital reklam ve Pazarlama sektörü , Telekomünikasyon sektörü, Tekstil sektörü, Bilgi Teknolojisi sektörü ve Sosyal, Toplumsal ve Kişisel Hizmet sektörüne de bir katkı sağlamaktayız. Bu sayede internet üzerinden sosyal mecralardaki güvenli alışverişi arttırmaktayız.

 

ŞİRKETİMİZİN PRENSİPLERİ 

 

  • Güvenilirlik

Güvenilirliğimiz, paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz en önemli teminatımızdır. 

  • Sürdürebilirlik

Yaptığımız yatırımlarda, iyilik projelerimizde önceliğimiz topluma değer katarak sürdürülebilirliği sağlamaktır.

  • İnsana değer verme

Her yatırımızın başlangıç noktasında insana değer verme vardır.
İnsan haklarını destekleriz ve bu hakların ihlallerini engelleriz.
Ortak fayda sağlamak için çalışanlarımızın hedeflerini de bilerek birlikte gelişiriz.
İşe alım ve yerleştirmede ayrımcılık yapmayız. 

  • Başarıya İnanma

Her başarı 3 şeyle başlar; İnanmak, İnanmak, inanmak
Hayal ederiz, inanırız, yaparız, geliştiririz… 

  • Her adımda saygı

İşimizdeki her adımda bilgi ve tecrübeye sonsuz saygı duyarız.
Her çalışanımıza, paydaşımıza, iş ortağımıza, rakiplerimize, topluma ve çevreye saygı duyan projelerde yer alırız. 

  • Paylaşarak Değer katmak

Bilgi ve tecrübemizi paylaşırız.
Değer yaratan, değer katan organizasyonları toplumumuzun hizmetine sunarız.
Bigabe Group